POZNAJMY SIĘ

Joanna Cieślik, tzw. Ciocia Dżoana
lektor języka angielskiego

Z wykształcenia pedagog i filolog języka angielskiego. Absolwentka Instytutu Neofilologii i Komunikacji Społecznej Politechniki Koszalińskiej oraz Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie miłośniczka podróży, malarstwa i kotów😸 Chętnie rozciągnęła by zasięg szkoły iSpeak Academy do każdej, nawet najmniejszej miejscowości aby wszystkie dzieci miały dostęp do nowoczesnej edukacji. Jako lektor pracuje od 2011 roku, jako właściciel szkoły od 2017 roku starając się stworzyć miejsce  przyjazne wszystkim! Z rodzinną atmosferą, pyszną herbatą, pozytywną energią, ciekawymi wydarzeniami i zajęciami językowymi na najwyższym poziomie. Ulubiona metoda nauczania? Rekomendowana przez Komisje Europejską – CLIL Content and Language Integrated Learning czyli zintegrowane kształcenie przedmiotowo- językowe 🇬🇧

Monika Stykowska
lektor języka angielskiego

Posiadaczka tytułu licencjata z filologii angielskiej oraz magister dydaktyki nauczania języków obcych. W bezpośrednim, nieprzerwanym kontakcie z młodzieżą szkolną od 2002 roku. Gorąco wierzy, że w pracy najważniejsze są dobre relacje i sprzyjająca, twórcza atmosfera, dlatego świetnie się u nas odnajduje. Zwolenniczka metody ESAP (engage / study / activate / practise) w nauczaniu języka. Egzaminator egzaminu ósmoklasisty, zna wymagania od podszewki i nie zawaha się użyć tej wiedzy w czasie zajęć z uczniami zorientowanymi na sukces.
Prywatnie dumna mama trzech córek. Każdą wolną chwilę najchętniej spędza na kanapie (zawsze w towarzystwie dobrej książki i ukochanego psa).

Patrycja Gaik
lektor języka angielskiego

Katarzyna Krysik
lektor języka angielskiego

Natalia Maciejak
lektor języka angielskiego

Anna Bebevska
lektor języka angielskiego

Monika Woronko
lektor języka rosyjskiego

Karolina Bergel
lektor języka niemieckiego

Eliza Ryjak
Menedżer